17 september
Blijf op de hoogte en volg Ellie
18 September 2014 | Verenigde Staten, Page
Vandaag naar het Zion nationale park geweest. De rit was toch nog langer dan we dachten. Daar aangekomen was het weer zoeken naar een parkeer plaats! We zijn eerst even naar visitor informatie centrum geweest. Toen we naar buiten kwamen wam er net een schuttle bus aan. Dat is mooi dachten wij en we gingen netjes zitten . Toen we eenmaal aan het rijden waren kwamen we erachter dat we geen fototoestel bij hadden en de rugzak met water lag ook nog in de auto. We zouden dat immers ophalen als we het informatie centrum uit kwamen!!!!
Dus bij de eerste stop eruit en hup met een andere bus weer terug.Zo nu alles bij de hand en met de schuttlebus gingen we naar het verste punt . Dat heet de Temple of Sinawava. Vandaar uit zijn wij een trail gelopen langs de Virgin river van ongeveer 1 uur ginds en 1 uur terug. De `ground squirls´die bleven recht voor je zitten of staan. Net of ze wilde zeggen ...HALLO HIER BEN IK... Maar er staan borden voeren van dieren staat 100 dollar fine ( boete) op!!!
Daarna met de schuttle bus naar de Zion Lodge. Daar weer een trail gelopen een korte deze keer van 1 uur samen.
Door de grote hitte en droogte was de Virgin river erg smal geworden. De mooie watervallen waren droog gevallen . Als je goed keek kon je het een beetje zien sijpelen.
Erg jammer , onze neef Harrie had al tegen ons gezegd dat het een verkeerde tijd van het jaar was om nu te gaan. Minder groen en veel dor!
En zo lang zo warm hadden ze het hier nog niet mee gemaakt in deze tijd.
Na een lekker ijsje zijn we weer naar ons hotel gereden!!
Morgen naar het Bryce nationaal park.
Reageer op dit reisverslag
Je kunt nu ook Smileys gebruiken. Via de toolbar, toetsenbord of door eerst : te typen en dan een woord bijvoorbeeld :smiley